Все для выпускника и абитуриента

Все о внешнем независимом тестировании и ВУЗах Украины
Текущее время: 27 июн 2017, 17:58

Часовой пояс: UTC + 2 часа
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 4 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: ЗАПИСАЛСЯ НА 4 ТЕСТЫ ПРОШЕЛ ТРИ
СообщениеДобавлено: 31 май 2010, 21:07 
Не в сети

Зарегистрирован: 31 май 2010, 21:04
Сообщения: 3
Добрый день! Что будет, если записался на 4 теста, но решил на один не идти (оказалось, что не нужно при поступлении) - как повлияет? будут ли неприятности? и как вообще рассчитывается 124 балла, сумма всех тестов делится на кол-во тестов или по каждому отдельно. Как это будет выглядеть при подаче документов в ВУЗ? Одна бумажка , где по каждому предмету будут проставлены баллы или выведут одну?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ЗАПИСАЛСЯ НА 4 ТЕСТЫ ПРОШЕЛ ТРИ
СообщениеДобавлено: 01 июн 2010, 12:04 
Не в сети

Зарегистрирован: 31 май 2010, 21:04
Сообщения: 3
я правильно поняла, что тут нет специалистов по ЗНО????? Кто-то знает ответ на вопрос?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ЗАПИСАЛСЯ НА 4 ТЕСТЫ ПРОШЕЛ ТРИ
СообщениеДобавлено: 02 июн 2010, 16:16 
Не в сети
Администратор

Зарегистрирован: 05 окт 2009, 16:14
Сообщения: 231
larisa писал(а):
Добрый день! Что будет, если записался на 4 теста, но решил на один не идти (оказалось, что не нужно при поступлении) - как повлияет? будут ли неприятности?

Ничего не будет, никаких неприятностей.
larisa писал(а):
и как вообще рассчитывается 124 балла...


Визначення результатів зовнішнього оцінювання здійснюється у два етапи. На першому етапі, після завершення перевірки бланків відповідей, визначається тестовий бал учасника зовнішнього оцінювання.

Тестовий бал обчислюється як арифметична сума всіх набраних балів за кожне виконане завдання тесту. Максимальна кількість тестових балів, які можна отримати, правильно виконавши всі завдання тесту, наведена в специфікаціях тестів із кожного предмета. Ці специфікації наведені на стор. «Підготовка до ЗНО-2010» нашого сайта.

На другому етапі, на основі тестового балу за допомогою комп?ютерних програмних засобів визначається оцінка результатів учасника зовнішнього оцінювання за 100-бальною шкалою (числа інтервалу від 100 до 200 балів).

Оцінка учасника зовнішнього оцінювання за шкалою 100-200 балів є рейтинговою. Тобто, учасник тестування, який набрав з даного предмета найбільше більше тестових балів, матиме за цією шкалою найвищу оцінку. Така оцінка є наближеною до еталонної шкали з середнім значенням результатів із кожного предмета. Вона є стандартизованою і розподіл учасників за цією шкалою є приблизно однаковим незалежно від предмета тестування. Переведення тестового бала учасника зовнішнього незалежного оцінювання в оцінку за шкалою 100-200 балів здійснюється на основі еквіпроцентильного перетворення тестових балів у бали за еталонною шкалою з середнім значенням 150 балів і середньоквадратичним відхиленням 20 балів.

Переведення тестового балу учасника тестування r в оцінку за шкалою 100-200 балів відбувається за допомогою таблиці Т(r), в основу якої покладено метод еквіпроцентилів.

Таблиця Т(r) будується за таким алгоритмом:

1. Тестовому балу 0 має відповідати 100 балів за шкалою 100-200 балів, з подальшого розгляду вилучаються роботи учасників з нульовими тестовими балами: Т(0)=100,

2. Кожному тестовому балу r, відмінному від 0, має відповідати оцінка s за шкалою 100-200 балів: T(r)=s,

3. Оцінка s обчислюється як найближче число з одним знаком після десяткової коми, що не менше числа х, для якого процентний ранг еталонного розподілу дорівнює процентному рангу значення r тестового балу для розподілу оцінок учасників зовнішнього оцінювання.

Таблиці переведення тестових балів в оцінки за шкалою 100-200 балів для кожного предмета затверджуються директором і розміщуються на сайті Українського центру оцінювання якості освіти через 3 дні після завершення перевірки робіт з кожного предмета.

larisa писал(а):
Как это будет выглядеть при подаче документов в ВУЗ? Одна бумажка , где по каждому предмету будут проставлены баллы или выведут одну?


Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання - це документ, що засвідчує факт проходження абітурієнтом зовнішнього оцінювання, а також отримані ним результати.

Бланк сертифіката видається особі під час реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. На бланку сертифіката розміщується фотокартка абітурієнта, захищена голографічною наліпкою Українського центру оцінювання якості освіти.

Під час тестувань у сертифікаті проставлятимуться відмітки про проходження абітурієнтом зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета. Тому ламінувати бланк сертифіката не можна, бажано зберігати його в пластиковому файлі. Забороняється також переклеювати фотокартку або руйнувати голографічну наліпку.

Потрібно пам?ятати, що без сертифіката абітурієнт не допускатиметься до складання тестів.

У разі втрати або пошкодження сертифіката абітурієнт має звернутися до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти, де подати письмову заяву про виготовлення дубліката сертифіката. Передрук сертифіката здійснюється за кошти особи, яка його замовляє.

Результати зовнішнього оцінювання навчальних досягнень абітурієнта з усіх предметів заносяться до інформаційної картки, що є додатком до сертифіката, його невід?ємною частиною. Інформаційну картку абітурієнт має роздрукувати самостійно з персональної сторінки, розміщеної на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Це можна буде зробити після офіційного оголошення результатів зовнішнього оцінювання з усіх предметів (орієнтовно 14 липня 2010 року). Доступ до персональної сторінки здійснюється за допомогою PIN-коду, указаного в сертифікаті.

Для участі в конкурсі щодо зарахування до вищого навчального закладу абітурієнт має подати до приймальної комісії сертифікат (з відмітками про проходження тестувань) та інформаційну картку (з результатами зовнішнього оцінювання).

_________________
Dixi.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ЗАПИСАЛСЯ НА 4 ТЕСТЫ ПРОШЕЛ ТРИ
СообщениеДобавлено: 05 авг 2010, 15:53 
Не в сети

Зарегистрирован: 31 май 2010, 21:04
Сообщения: 3
ИТОГО: хорошо , что записались на 4 теста, т.к. в июле стало понятно, что история понадобилась, хоть и "бредовые" вопросы были, но просто повтыкали галочки и 142 проходных балла получила. На будущее: записывайтесь на 5 тестов и сдавайте. А то будет, как у приятельницы - ну не захотела писать историю (думала, что не напишет вообще), а только 3 тесты писала, и пролетела в трех ВУЗах, т.к. там возникла на сдачу ИСТОРИЯ.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 4 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
загрузка...
Создано на основе phpBB® Forum Software © phpBB Group
Русская поддержка phpBB