Все для выпускника и абитуриента

Все о внешнем независимом тестировании и ВУЗах Украины
Текущее время: 28 апр 2017, 19:58

Часовой пояс: UTC + 2 часа

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 91 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Программа FLEX
СообщениеДобавлено: 11 дек 2010, 10:59 

Привіт і тобі)))) Нам також сказали що результати будуть в квітні місяці(((( так довго :( :( :cry: ) Моїй групі випало завдання про те що ми створюємо благодійний фонд!! Потім дівчині з мого класу випало завдання що вони їдуть на острів!!! Що вони там робитимуть що візьмуть з собою))) і так далі ))) Коли мене готували до 3 туру мені сказали що потрібно виділитися якось проявити свої лідерські якості)))) дали можливий перелік питань !!обговорили певні з них вибрали головний напрямок при розмові з ними ;) ;)
Ми вирішили що буде краще якщо в будь якій ситуації ми будемо знаходити компроміс ))))
Бо мені задали питання ( Що ти будеш робити якщо тебе поселять в кімнату в якій живе твій прийомний брат і постійно вкл Музику на повну (( (от муділо) і на всі твої прохання про знайдення компромісу в цій ситуації він говорить ( це моя кімната що хочу те й роблю).
Під час групової роботи стався такий момент ЖАХУ для мене)) Саша(американець) запитує
(скажіть мені у кого які посади й обов язки в вашій організації))) всі швиденько сказали ( я допомагаю бездомним дітям) (я Школам ) (я лікарням) (я відповідаю за рекламу нашої компанії)) і тут залишаюся я 1 !!!!!!! І я розумію що мені просто нічого сказати :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: !!! Але згадую слова ( прояви себе)) і тут :idea: :idea: Я говорю щоб наша компанія злагоджено працювала досягала нових успіхів .... потрібен хтось щоб керувати нею_))) А тому як всі вже взяли собі певні обов язки я візьму обов язок керувати нашою компанією )))))
А скільки вас пройшло в 3 тур ?? І звідки ти ???

СообщениеДобавлено: 11 дек 2010, 12:51 

Доречі пройшло не 3 тур а В 3 тур !"

СообщениеДобавлено: 11 дек 2010, 18:49 
Администратор

lili006 писал(а):
...А нам сказали. что победителей и альтернативщиков определят в апреле!! ...

Так и есть.

lili006 писал(а):
Мандражить начало уже с сегодняшнего дня!!! Мама говорит:- Хочешь делать- делай,а не трясись!!!! Легко сказать!!!!! :lol:

"Головне - це спокій та відмінне харчування" :D

СообщениеДобавлено: 11 дек 2010, 19:04 

Да уж!!!! Это всегда важно!!!!!! ;)

СообщениеДобавлено: 11 дек 2010, 19:10 
Администратор

И еще:
"Не бери важкого в руки, а дурного в голову."

СообщениеДобавлено: 11 дек 2010, 19:14 

Ромчик, спасибо за информацию!!!! Я из Запорожья и нас , наверное, человек 60-70 Но от того. что на сборы некоторые участники пришли с кучей родственников, казалось нас тьма-тьмущая!!!! Рома, а собеседование полностью на англ. яз. или допускается суржик? Удачи тебе, может встретимся еще в Киеве??!! Тебе и себе этого желаю!!!!!!

СообщениеДобавлено: 11 дек 2010, 19:20 

Чучундрович,...... Замечательный ник!!!! Это чувство юмора или ирония? ;)

СообщениеДобавлено: 12 дек 2010, 12:41 

Я сам як з батьками прийшов на збори просто відчув ШОК!! :o :o :o !!! Я думав нас небагато буде !! а нас цілий актовий зал зібрався(((( :cry: Я усвідомив що кожен із них знає англ не гірше від мене !!!! На співбесіді спочатку тобі зададуть декілька питань на англ))) А потім на Російському але якщо не знаєш деяких слів то можна й на нашому)
Їм не головне ЯК ти говориш їм головне ЩО ти говориш ))) Співбесіда триватиме приблизно 20 хвилин
1.Коротка розмова на різні теми : починаючи від спорту закінчуючи книжками.Мене запитали про улюблену книжку((( Так що раджу повторити автора твоєї книги а то я забув свого :cry: :D
2.Головна частина співбесіди : Різноманітні питання про різні життєві ситуації які можуть виникнути коли ти опинишся там))).Як я вже говорив Компроміс вирішує все !!! Старайся досягти своєї мети не ображаючи інших(формулювання не дуже гарне але суть ти зрозуміла).Потім будуть питання зв язанні з поведінкою в host family (мене запитали про те що я робитиму якщо сім я не буде вечеряти і мене попросять приготувати щось собі самому))
3.Закінчення співбесіди : Доволі важлива частина;);) Тебе запитають чи маєш ти якісь питання до них! коли я сказав що маю людина яка приймала у мене співбесіду дуже енергійно почала щось писати :) :) :) Надіюсь що писав тільки гарне про мене)!
Я запитав :
1.Як проводять час американські підлітки ?
2.Чи правда те що можуть виникнути проблеми із закінченням навчального закладу після повернення ?
потім моя однокласниця запитала Чи подобається їм наше місто ????
На зустріч сподіваюся не менше !! І тобі бажаю успіху в твоїй співбесіді))). Головне запам ятай Будь комунікабельною) якомога ширше висловлюй свою думку) не відповідай коротко і (ясно так або ні) ! Лаконічність це гарна риса характеру але не в даний момент!! Успіху тобі ....... !!!!

СообщениеДобавлено: 12 дек 2010, 16:01 
Администратор

lili006 писал(а):
Чучундрович,...... Замечательный ник!!!! Это чувство юмора или ирония? ;)

Это самоирония :)

СообщениеДобавлено: 14 дек 2010, 10:05 

Доречі)) Опиши свою співбесіду ! Гарно чи ні пройшла ?? Які питання були ...... )))

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 91 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа