Закінчуєш школу? Час готуватися! Все про ЗНО: розклад ЗНО, реєстрація на ЗНО, програми ЗНО, запитання та відповіді ЗНО.

ВУЗи України по регіонах. Рейтинги ВУЗів. Болонський процес в Україні.

Вища освіта за кордоном. FLEX - безкоштовне навчання в США для старшокласників.
Пошук по сайту


Все про оцінювання та ВУЗи України > ВУЗи Криму > Кримський факультет Одеського державного університету внутрішніх справ


Кримський факультет Одеського державного університету внутрішніх справ


Статус  
Рівень акредитації IV
Форма власності державна
Адреса 95053, Автономна Республіка Крим, м. Сімферополь, вул. Стевена, 14
Телефон (048)706-98-02, (0652) 708-367, (0652) 709-559
Освітньо-кваліфікаційні рівні навчання
  • бакалавр
  • спеціаліст
  • магістр
Форми навчання
  • денна
  • заочна
  • дистанційна
Факультети
  • Підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції
  • Підготовки фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки
  • Заочного та дистанційного навчання
Наявність підготовчих курсів немає
Наявність безкоштовного навчання є
Наявність військової кафедри на період навчання курсанти знімаються з військового обліку і перебувають на спеціальному обліку МВС України
Наявність гуртожитків є
Сайт ВУЗу www.oduvs.edu.ua (офіційний веб-сайт Одеського державного університету внутрішніх справ)


Інформація для абітурієнтів

Для оформлення на навчання в Кримський факультет Одеського державного університету внутрішніх справ всі бажаючі абітурієнти з числа цивільної молоді завчасно (в період з січня по квітень) звертаються із заявою до органів внутрішніх справ (підрозділи кадрового забезпечення) за їх постійним місцем проживання (реєстрації), які дадуть повну та вичерпну інформацію по порядку відбору та вступу до ВНЗ МВС України, організовують попереднє вивчення кандидатів, проходження ними професійно-психологічного відбору та військово-лікарської комісії та оформлення їх особистих справ.

Під час вступу абітурієнти подають сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання з історії України (профілюючий, не менше 140 балів), української мови та літератури (не менше 124 балів), математики або іноземної мови (на вибір, не менше 124 балів).

Майбутні курсанти під час вступної кампанії безпосередньо в ВУЗі також здають іспит з фізичної підготовки (біг на дистанції 100 м і 1000 м, комплексна силова вправа, а також проходять співбесіду на готовність до проходження служби в органах внутрішніх справ України.

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей можна також безпосередньо звертатися в Кримський факультет Одеського державного університету внутрішніх справ за вказаними номерами телефонів або на офіційну електронну адресу kf.oduvs@gmail.com.

Курсанти, що навчаються на денній формі, перебувають на повному державному забезпеченні, з моменту зарахування на навчання є співробітниками органів внутрішніх справ, знімаються в установленому порядку з військового обліку, перебувають на повному державному забезпеченні і користуються правами і пільгами, передбаченими чинним законодавством.

Випускникам ВНЗ видається диплом державного зразка, присвоюється спеціальне звання «лейтенант міліції», гарантовано надаються перше робоче місце і можливість продовжити навчання за освітньо-кваліфікаційними рівнями «спеціаліст» та «магістр».

Якісна підготовка фахівців на Кримському факультеті ОДУВС забезпечується високим професійним рівнем науково-педагогічних кадрів. Інформаційне забезпечення освітньої та наукової діяльності здійснюється за допомогою бібліотечного комплексу, який включає загальну і спеціальну бібліотеки із загальним книжковим фондом понад 75 тис. примірників.

На факультеті функціонують центр дозвілля, різні спортивні секції та наукові гуртки. Матеріальна база факультету включає лекційні та спеціалізовані навчальні аудиторії, комп'ютерні класи, криміналістичний полігон, 4 спортивні зали, стрілецький і мультимедійний тири, 3 відкриті спортивні майданчики, 2 гуртожитки, 2 столові.Якщо Ви помітили неточність в описі ВУЗу, будь-ласка, повідомте нас.


Повернутися до сторінки ВУЗи Криму


Повернутися до сторінки ВУЗи УкраїниВсе про оцінювання та ВУЗи України > ВУЗи Криму > Кримський факультет Одеського державного університету внутрішніх справ
 
загрузка...