Закінчуєш школу? Час готуватися! Все про ЗНО: розклад ЗНО, реєстрація на ЗНО, програми ЗНО, запитання та відповіді ЗНО.

ВУЗи України по регіонах. Рейтинги ВУЗів. Болонський процес в Україні.

Вища освіта за кордоном. FLEX - безкоштовне навчання в США для старшокласників.




Пошук по сайту


Все про оцінювання та ВУЗи України > ВУЗи Донецька > Донецький національний університет


Донецький національний університет


У 2014 році Донецький національний університет відкрив нову сторінку своєї 77-річної історії. Через складну суспільно-політичну ситуацію на сході України, продовження збройного конфлікту на території м. Донецька, з метою збереження життя і здоров'я громадян України Міністерством освіти і науки (наказ № 1084 від 30.09.2014 р.) було прийнято рішення про переведення університету до м. Вінниця.

Незважаючи на це, головна мета діяльності Донецького національного університету залишилася незмінною – відповідати високим освітнім стандартам і готувати кваліфікованих фахівців, здатних забезпечити прогресивний розвиток національної економіки.

Сьогодні Донецький національний університет є членом Європейської Асоціації Університетів та Євразійської Асоціації Університетів, учасником 7 міжнародних проектів за Програмами Європейської Комісії TEMPUS, Шостої і Сьомої Рамкових Програм, програми HORIZON 2020, в яких партнерами ДонНУ стали університети, освітні установи та асоціації Австрії, Бельгії, Великобританії, Вірменії, Греції, Грузії, Іспанії, Італії, Латвії, Молдови, Нідерландів, Німеччини, Португалії, Словенії, Фінляндії, Хорватії, Чехії.

За рейтингом, який формується Міністерством освіти і науки України спільно з громадськими організаціями, ДонНУ протягом семи років входить до першої десятки кращих класичних університетів країни. А класичний вуз – це навчальний заклад, що дає не тільки знання з певної, обраної студентом спеціальності, а й формує всебічно розвинену особистість, здатну гідно реагувати на виклики часу, відповідати його потребам, бути конкурентоспроможним на ринку праці.

Донецький національний університет відзначено в багатьох інших всеукраїнських та міжнародних рейтингах. Одним із перших ДонНУ ввійшов до рейтингу «Топ-700» кращих світових ВНЗ. А за результатами міжнародного рейтингу у 2014-му році наш університет увійшов у топ «701+».

Для участі у конкурсному відборі необхідні наступні документи:

 • копія паспорта громадянина України або свідоцтва про народження (для осіб, які не мають паспорта за віком);
 • атестат і додаток до нього (або їх копії);
 • 3 сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з відповідних конкурсних предметів (або їх копії);
 • копія військового квитка або приписного свідоцтва (для військовозобов'язаних);
 • 6 кольорових фотокарток розміром 3 × 4 см.

Копії документів, необхідних для вступу, завіряються у приймальній комісії лише за наявності оригіналів.


Статус Національний
Рівень акредитації IV
Форма власності державна
Адреса вул. 600-річчя, 21, м. Вінниця, 21027
Телефон (063) 477-76-20
Освітньо-кваліфікаційні рівні навчання
 • бакалавр
 • спеціаліст
 • магістр
Форми навчання
 • денна
 • заочна
Факультети
 • Математики та інформаційних технологій
 • Фізико-технічний
 • Хімічний
 • Біологічний
 • Філологічний
 • Іноземних мов
 • Історичний
 • Економічний
 • Юридичний
Наявність підготовчих курсів є
Наявність безкоштовного навчання є
Наявність військової кафедри немає
Наявність гуртожитків є
Сайт ВУЗу http://www.donnu.edu.ua


У ДонНУ з 1966 року діють підготовчі курси. Навчання побудовано так само, як і в університеті: лекції, семінари, індивідуальні консультації та практичні заняття у групах. Програми занять на курсах повністю відповідають програмам дисциплін, рекомендованих Українським центром оцінювання якості освіти для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). На підготовчих курсах навчання здійснюється з наступних дисциплін: українська мова та література, історія України, математика, англійська мова, фізика, хімія, біологія, географія, російська мова, основи правознавства, німецька мова, французька мова, інформатика, комп'ютерні технології. Також здійснюється підготовка до творчого конкурсу (для вступу на напрям «Журналістика»). Слухачі курсів мають право на першочергове зарахування і отримують додаткові бали при вступі на ряд напрямків.

У Донецькому національному університеті також є аспірантура, яка була відкрита в 1965 році, докторантура – у 1988 р. Сьогодні навчання в аспірантурі здійснюється за 63 спеціальностями, в докторантурі – за 23.

Навчальний процес здійснюється у м. Вінниця у двох корпусах, розташованих за адресою: вул. 600-річчя, 21; вул. Фрунзе, 4. Навчання можливе також у Маріупольському та Костянтинівському філіях ДонНУ. Навчально-виховний процес у м. Вінниця забезпечується висококваліфікованим професорсько-викладацьким складом, з якого 76 професорів, докторів наук і 327 доцентів, кандидатів наук.

Студенти Донецького національного університету мають можливість брати участь у міжнародному академічному обміні за програмами: Erasmus mundus Erasmus +, Польський Erasmus, KIC InnoEnergy Master School, Norwegian-Ukrainian Business Development, Програма Уряду Республіки Чехія, Програма Уряду Республіки Польща, Програма Уряду Республіки Болгарія, Стипендіальна програма економічного факультету Університету імені Томаса Бата (м Злін, Чехія).



Якщо Ви помітили неточність в описі ВУЗу, будь-ласка, повідомте нас.


Повернутися до сторінки ВУЗи Донецька


Повернутися до сторінки ВУЗи України



Все про оцінювання та ВУЗи України > ВУЗи Донецька > Донецький національний університет
 
загрузка...